Připojení k internetu


Připojte svojí domácnost nebo firmu k nejmodernější optické síti v regionuBezpečný internet


Bezpečný internet chrání Váš počítač, tablet a mobil proti činnostem virů, malware, podvrhům stránek (phishing) a jiným internetovým útokům.

Díky tomu se Váše zařízení nebude zpomalovat a zahlcovat věcmi o které nestojíte.

Tarif Popis ESET Licence Měsíčně
Start Vysoké zabezpečení, filtrace DNS, DDOS ochrana není 50 Kč Objednat
Plus Vysoké zabezpečení, filtrace DNS, DDOS ochrana 2x ESET licence 139 Kč Objednat
Premium Vysoké zabezpečení, filtrace DNS, DDOS ochrana 4x ESET licence 189 Kč Objednat

Komplexní ochrana Vaší domácí sítě před škodlivými útoky zvenčí.

Váš spolehlivý a profesionální poskytovatel internetu se pro Vás snaží neustále vylepšovat služby. Proto Vám přinášíme službu Bezpečný internet. Před škodlivými útoky ochráníme všechna Vaše domácí zařízení, mezi které patří telefony, tablety, notebooky, nebo například žárovky, ledničky a mnoho dalších domácích spotřebičů, které máte připojeny k internetové síti. Toto řešení dokáže odhalit zavirované stránky, ke kterým se snažíte připojit. Budete upozorněni na na nebezpečí a vstup na tyto stránky budou z bezpečnostního důvodu zablokované.
Pozor, tato funkce nenahrazuje antivirový program a proto doporučujeme mít Váš počítač vybavený kvalitním antivirovým programem.
Nově jsme k samotné ochraně na síti přidali i zabezpečení pro Vaše zařízení od společnosti ESET, která patří mezi špičku v oblasti bezpečnosti a antivirových programů. Pokud tedy zatím nemáte kvalitní antivirový program, je možno si jej pořídit přímo přes nás.
V případě hrozícího nebezpečí Vám raději služba přístup na nebezpečnou stránku zamítne, abyste neohrozili své zařízení a domácí síť. Ochrání Vás před hrozbami ve formě malwaru a phishingu, který představuje nebezpečí pro Vaše citlivé údaje včetně třeba platebních údajů. K ochraně Vašich nejcitlivějších údajů a vůbec připojení na internet používáme prověřenou službu, která ověřuje všechny možné hrozby pomocí několika systémů a tyto systémy se každý den aktualizují o nově zjištěné bezpečností hrozby.